occupation

Понякога трябва да забравим за истинския свят... и да се впуснем в едно невероятно приключение.
 
ИндексТърсенеВъпроси/ОтговориПотребителиПотребителски групиРегистрирайте сеВход

Share | 
 

 Ikuta Toma

Go down 
АвторСъобщение
Shhh.

avatar

Брой мнения : 58
Age : 23

ПисанеЗаглавие: Ikuta Toma   Съб Май 22, 2010 1:13 pm



Name (romaji): Ikuta Toma
Nicknames: Tomasu, Toma-chan
Profession: Actor and singer
Birthdate: 1984-Oct-07
Birthplace: Noboribetsu, Hokkaido, Japan
Height: 173cm
Weight: 58kg
Star sign: Libra
Blood type: A
Talent agency: Johnny's Entertainment

TV Shows
Majo Saiban (Fuji TV, 2009)
Voice as Ishimatsu Ryosuke (Fuji TV, 2009)
Hanazakari no Kimitachi e SP as Nakatsu Shuichi (Fuji TV, 2008)
Maou as Serizawa Naoto (TBS, 2008)
Hachimitsu to Clover as Takemoto Yuta (Fuji TV, 2008)
Hanazakari no Kimitachi e as Nakatsu Shuichi (Fuji TV, 2007)
Hana Yori Dango 2 as Oribe Junpei (TBS, 2007, ep1)
Akihabara@Deep as Box (TBS, 2006)
Gekidan Engimono Otoko no Yume as Yamazaki (Fuji TV, 2006)
Asuka e, Soshite Mada Minu Ko e as Sawamura Kazuya (Fuji TV, 2005)
Dekabeya as Ochi Yukio (TV Asahi, 2005)
Gekidan Engimono Nemureru Mori no Shitai as Eiji (Fuji TV, 2005)
Engimono America as Hachida (Fuji TV, 2002)
Hito ni Yasashiku as Yusuke (Fuji TV, 2002, ep5)
Neverland as Seto Osamu (TBS, 2002)
Love and Peace as Horiguchi Yohei (NTV, 1998)
Agri (NHK, 1997)

Movies
Hanamizuki (2010)
Seaside Motel (2010)
Ningen Shikkaku / No Longer Human (2010)

_________________
Върнете се в началото Go down
Вижте профила на потребителя http://occupation.bulgarianforum.net
 
Ikuta Toma
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1

Permissions in this forum:Не Можете да отговаряте на темите
occupation :: Биографии :: Actor and singer-
Идете на: